Prodej veteránů

Prodej veteránů, veterán pro Vás

Standardně nabízíme k prodeji vozidla nazývaná jako veterán. Většinou se jedná o vozy, které jsme již dovezli do ČR. Dodací termín takto vybraného vozidla je samozřejmě rychlý. Vozy je možno si osobně prohlédnout a vyzkoušet. Na přání pro Vás rádi provedeme drobné nebo i rozsáhlejší úpravy nad rámec nabídkové ceny. Mimo to nabízíme také prodej na objednávku. Jak takový prodej probíhá? Napíšete nám jaký vůz si přejete, my pro Vás vyhledáme vhodné vozidlo v zahraničí a připravíme nabídku. Po důkladné osobní prohlídce zašleme fotodokumentaci a po schválení z Vaší strany vůz dopravíme do ČR. Po celou dobu s Vámi budeme ve spojení.Touto cestou se k vám veterán dostane cca do čtyř až pěti měsíců. V některých případech se na nás klienti obracejí také s žádostí o pomoc při jednorázovém dovozu již jimi vybraného automobilu. V takových případech zorganizujeme kompletní dovoz do ČR. Platba u dovozu na objednávku probíhá zálohově. Dodací lhůta vybraného veterána je v těchto případech cca tři měsíce.


Ford Mustang 302 1969

Krásný veterán Ford Mustang. Sen kždého kluka nebo muže a hlavně chlapa. Tento vůz byl vyroben v roce 1969 a tedy přímo v tom největším žáru éry pony cars nebo chcete-li muscle cars. Je vybaven osmiválcovým motorem V8 o objemu 302 cui a výkonem 220 hp. Bez klasické V8 si asi nikdo z nás nedovede pravý Mustang představit. Nabízíme veterán ve stavu po celkové renovaci. Vůz bude v ČR koncem října 2019.

Značka:  Ford
Typ: Mustang 302
Rok výroby: 1969
Motor: Windsor 302 cui ( 4,9L )
Výkon. 220hp ( 164kW )
Převodovka: 3st automat

Cena veterána po renovaci:  899. 000,-CZK

Kontakt: +420 607 006 766


Mercury Cyclone Cobra Jet, 1969

mercury Cyclone 1968 Opravdová vzácnost a pojem ve světě muscle cars. Limitovaná série vozů dostupných od poloviny roku 1968. Tento veterán vyrobený v roce 1969 s sebou přináší opravdovou chuť a vůni období zlatých let silných a krásných amerických aut. Celkem bylo vozidel tohoto typu vyrobeno pouze 3261. jedná se překrásně provedený, našlapaný a nekompromisní fastback. Jedná se o automobil na rámu, který se používal pro Ford Mustang. Také motor, převodovka a další komponenty se shodují. Vše je koncernové. Čísla motoru a rámu se shodují! Rarita! Je velmi pravděpodobné, že veterán tohoto typu v ČR dosud nejezdí.

více ..

Mercury Cougar 1968

Sledujte níže průběh renovace tohoto vozu! Ročník 1968. Tento překrásný veterán nabízíme ve stavu po celkové renovaci. Vůz se vyráběl na stejném rámu jako Ford Mustang. Mercury Cougar v sobě spojuje krásu, sílu a naprostou nezkrotnost. Jde o typický muscle car a to jak vlastnostmi tak samozřejmě rokem výroby 1968.

více ..

Oldsmobile 442 V8 1968 Lime

Opravdu zlý veterán, moc zlý muscle car. Jeden z nejzlejších, které se kdy vyráběly. Vůz byl vyroben v Kanadě. Jedná se proto o velkou sběratelskou raritu. Výkonem 350 koní patří mezi nejsilnější vozy vyráběné ve zlaté době muscle cars vůbec. Toto není jak se říká, vozidlo pro mamku. V roce 1968 šlo o vůbec nejsilnější vůz na trhu.

více ..

Oldsmobile 442 V8 1968 Grey

Náš další veterán ze slavné doby muscle cars a to přímo z jejího středu, tedy konce šedesálých let. Tento zlý veterán je oproti standardní verzi motoru se zdvihovým objemem 400cui vybaven tzv.: W-30 díly, které jsou montovány na karburaci a pomáhají zvýšení výkonu motoru ze standardních 242kW na 268kW, tedy 364 koní. Toto je opravdové ztělesnění síly a krásy. Veterán byl vyroben v Michiganu.

více ..

DeSoto S 15 Custom 1951

Pohoda, klídek a tabáček..chcete-li. Ano, přesně tak by se dalo shrnout to hlavní co Vám tento krásný veterán z krásných padesátek může nabídnout. Tehdejší design dával vozům obličeje, výraz a také duši, která dnešním autům poněkud chybí. Tohle auto rozhodně nebudí v majiteli ani v ostatních účastnících silničního provozu stres. A o to vlastně možná jde, ne?

více ..

Chevrolet Pick up 3100 1954

Chevrolet Pick up Ročník 1954. Tento americký veterán je po komletní renovaci. Fotodokumentace celé renovace je k nahlédnutí. Nádherná hnědá s krémovou barvou ladí s cedrovým dřevem bočnic. Toto vozidlo nabízí své možnosti i těm do se poohlíží po promotion autu.

více ..

Kontaktní formulář   (z kategorie: Veterán prodej)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)